Dla jednostek budżetowych oraz samorządowych oferujemy możliwość zakupu z odroczonym terminem płatności FV do 14. dni.
 

 

Pigmenty do farb

Pigment do farb

uniwersalny, łatwo rozpuszczalny pigment w proszku dostępny w wielu kolorach, nietoksyczny, światłoodporny. Łączyć go można z farbami akrylowymi, olejnymi i rozpuszczalnikowymi oraz gipsem i cementem kreatywnym, a także z pastami strukturalnymi. Poszczególne kolory można ze sobą mieszać uzyskując nieograniczoną ilość barw. Ciekawe efekty uzyskamy po zmieszaniu z utwardzaczem do tkanin skóry i papieru. W zależności od ilości użytego pigmentu otrzymamy kolor intensywny lub pastelowy. Wygodny pojemnik z klapką pozwala dogodnie dawkować proszek.

Dodatkowe opcje przeglądania
Zakres cen od do
Producent
Tylko promocje

Barwienie gipsu

jest aktualnie trendy. Kolorowe odlewy możemy wykorzystać jako samodzielne dekoracje mieszkań lub stworzyć zawieszki np. na butelki, doniczki lub do prezentów. Pigment do farby  dodany podczas mieszania gipsu z wodą pozwala uzyskać jednolitą barwę całej masy. Jeśli lubimy poeksperymentować z mieszaniem barw, to w jednej formie odlewniczej można stworzyć dwukolorowe odlewy, przygotowując dwie różnokolorowe masy odlewnicze. Z uwagi na swoją ekstrawagancję na pewno będą przyciągały wzrok.
 

Sztuka utwardzania tkanin

zyska nowe możliwości jakie daje barwnik w proszku. Formy przestrzenne nabiorą nowego, wielokolorowego wymiaru. W tym przypadku możemy również pokusić się o niezbyt dokładne wymieszanie barwnika z utwardzaczem otrzymując awangardowe przebarwienia i cieniowania na powierzchni projektu.
 

Pigmenty do farb jak mieszac

Pigmentów nie musimy stosować pojedynczo, można je także mieszać po 2 -3 lub więcej kolorów  uzyskując szeroką paletę barw.  Intensywność poszczególnych kolorów będzie zależała od ilości wsypanego pigmentu do farb. Zamierzone niezbyt dokładne wymieszanie barwnika w farbie lub paście dekoracyjnej spowoduje powstanie efektownych smug i przebarwień na powierzchni projektu.
Korzystanie z tej witryny oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies. Więcej informacji możesz znaleźć w naszej Polityce Cookies.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu