Strona główna » HOT FIX
Dla jednostek budżetowych oraz samorządowych oferujemy możliwość zakupu z odroczonym terminem płatności FV do 14. dni.
 

 

HOT FIX

HOT FIX

HOT FIX

To metoda przyklejania na gorąco za pomocą aplikatora lub żelazka niewielkich dżetów, cyrkonii lub cienkich blaszek na odzież. Czynnikiem wiążącym jest klej znajdujący się na spodniej części ulegający rozpuszczeniu pod wpływem temperatury ok. 150° C . Wzory tworzymy bezpośrednio na dekorowanej odzieży lub układając termodżety na folii transferowej do hotfix. Następnie gotowy motyw mocujemy żelazkiem i postawiamy do wystygnięcia. Metoda hot fix sprawdzi się nie tylko na odzieży, ale praktycznie na każdej powierzchni, która wytrzyma krótkotrwały kontakt z temperaturą 150° C  np. szkło, metal, karton, drewno i in.
 

Dodatkowe opcje przeglądania
Zakres cen od do
Tylko promocje

Cyrkonie termoprzylepne


Z reguły szklane odporne na wysoką temperaturę są pokryte w spodniej części klejem o bardzo dobrej przyczepności do wielu powierzchni. Ozdobić nimi możemy zarówno miękkie tkaniny, jak i twardy metal czy szkło. Cyrkonie termoprzylepne dostępne są w bogatej gamie kolorystycznej, wielu kształtach i wielkościach. Aplikacja nie sprawi kłopotu, bowiem wystarczy położyć cyrkonię termoprzylepną klejem do ozdabianej powierzchni i za pomocą aplikatora do dżetów termo rozpuścić lepiszcze. Wielkość, kolorystyka motywów wykonywanych z cyrkonii samoprzylepnych jest zależna tylko od naszej fantazji.
 


Cyrkonie Swarovski na ubrania


To odrębna klasa tych produktów. Precyzyjnie wykonane i szlifowanie zawsze budzą podziw. Do tego niezwykła kolorystyka i feeria kształtów pozwalają tworzyć prawdziwe dzieła sztuki.  
 


Klejenie na gorąco — aplikator do dżetów termo


Wyposażony w 5 końcówek służy do mocowania pojedynczych sztuk dżetów. Stosujemy je w zależności od wielkości i kształtu dżetów termoprzylepnych. Wygodny uchwyt oraz długi kabel zapewniają przyjemną pracę.
Duży wzór na dekorowaną powierzchnię zdecydowanie prościej i wygodniej przeniesiemy, używając folii transferowej oraz żelazka.
Korzystanie z tej witryny oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies. Więcej informacji możesz znaleźć w naszej Polityce Cookies.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu