Strona główna » BLOG » Formy do odlewów gipsowych 3d
Dla jednostek budżetowych oraz samorządowych oferujemy możliwość zakupu z odroczonym terminem płatności FV do 14. dni.
 

 

Formy do odlewów gipsowych 3d

alt alt alt alt
 

Formy 3d do odlewów gipsowych

 

Wykonaj odlew ananasa, dużej szyszki, szyszuni lub w innym kształcie, jakich wiele znajdziesz w naszym sklepie. Stwórz je z gipsu modelarskiego, gipsu odlewniczego lub betonu kreatywnego. Ułatw sobie pracę, wykorzystując uchwyt z idealnie dopasowanym otworem do wszystkich pełnych form lateksowych. Sam proces ich wykonania jest banalnie prosty, więc bez trudu mogą to zrobić dzieci.
Po dokładnym wyschnięciu odlewy można dowolnie ozdabiać. Najprostszym sposobem jest malowanie farbami akrylowymi hobbystycznymi lub metalicznym Ekstreme Sheen. Oba rodzaje farb produkcji amerykańskiego DecoArt-a doskonale sprawdzą się na powierzchni gipsu i kryją już przy pierwszej warstwie. Trochę więcej czasu zajmie wykonanie złoceń na powierzchni odlewu, lecz jak fantastyczny efekt przyniesie. Do tej dekoracji użyć możemy kilku kolorów płatków decometal-u i na koniec zabezpieczyć powierzchnię lakierem ochronnym. Ciekawą i bardzo szybką metodą ozdabiania jest technika marmurkowania. Farby do Ebru będą dobrze przylegały do powierzchni odlewu gipsowego i dodatkowo, po całkowitym wyschnięciu, można je wycierać wilgotną ściereczką. Fantastyczne i niepowtarzalne motyw powstaną poprzez zanurzenie projektu w pojemniku z wodą na powierzchni, której umieścimy kilka kropli tych farb. Do dyspozycji mamy również cały arsenał dodatków do ozdabiania znajdujących się w kategorii akcesoria do zdobienia, wystarczy jedynie uwolnić fantazję. Doskonała rozrywka zarówno dla dzieci w różnym wieku, jak i dorosłych.


Przejdź do strony głównej Wróć do kategorii BLOG
Korzystanie z tej witryny oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies. Więcej informacji możesz znaleźć w naszej Polityce Cookies.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu