Strona główna » Sizzix
Dla jednostek budżetowych oraz samorządowych oferujemy możliwość zakupu z odroczonym terminem płatności FV do 14. dni.
 

 

Sizzix

Dodatkowe opcje przeglądania
Zakres cen od do
Kategoria
Tylko promocje

Sizzix

wprowadzony na rynek w 2001 roku jest uznawany za pioniera i światowego lidera urządzeń do pracy z wykrojnikami i folderami do wytłaczania na rynku Art&Craft.
Urządzenie bardzo proste i bezpieczne w użytkowaniu i wkrótce znalazło wielu odbiorców. Wykorzystywać je można nie tylko do papieru, ale również do wycinania motywów w filcu, cienkiej gumie, korku, tekturze. Folderami do embossingu odciśniemy wzór na papierze i folii aluminiowej do wytłaczania. Pierwsza seria maszynek Sizzix była w tonacji czarno-różowej, a w niedługim czasie pojawiły się inne warianty kolorystyczne. Dla Sizzix-a pracują utalentowani projektanci jak Pete Hughes, Brenda Walton, Tim Holtz i in.tworząc wiele inspirujących wykrojników i folderów.


Maszynka do wycinania i wytłaczania papieru

jest wykorzystywana zarówno przez rękodzielników jak i profesjonalnych artystów zajmujących się papieroplastyką. Głownie dla nich jest dedykowane urządzenie ze słowem Pro w nazwie. Sizzix zapewnia również rozrywkę całym rodzinom przyczyniając się do aktywacji więzów miedzy wieloma pokoleniami. Maszynka do wycinania i wytłaczania papieru, jeśli jest używana zgodnie z instrukcją będzie powodem bezawaryjnej radości przez długi czas.


Maszynki Big Shot

w ciągu kilkunastu lat doczekały się nie tylko nowych kolorów, ale również zwiększył format pracy z A5 na A4 czyniąc je bardziej wszechstronnymi. Oprócz dotychczasowo  niewielkich motywów i gotowych kartek z życzeniami, obecnie formatem A4 możemy wycinać opakowania na prezenty, całkiem spore dekoracje na wiele okazji oraz tworzyć maskotki z tkanin. Maszynki big shot można kupić solo lub w zestawach startowych będących ciekawym pomysłem na prezent.
 

Wykrojniki

Sizzix to nie tylko maszynki, ale również wykrojniki i foldery do embossingu. Dostępnych jest kilka rodzajów wykrojników z ostrzami wykonanymi ze stali węglowej jak:
  • Bigz o głębokości cięcia 4 mm w solidnej kasecie plastikowej,  wycinające w wielu materiałach jak karton, grubszy filc, piankę, cienką gumę, folię aluminiową, skórę i in.
  • Framelits do wycinania konturów wzorów z przeznaczeniem do tworzenia m. in.kartek passepartou, ostrze tnie do głębokości 1 mm
  • Sizzilits - ostrza schowane w piance wysuwają się pod naciskiem podczas przesuwania kanapki w maszynce
  • Thinlits - wycinają podobnie jak framelits, ale mają wiele drobnych elementów z motywami na każdą okazję


Embossowanie

czyli uzyskiwania wzoru 3D na powierzchni papieru lub folii metalowej do wytłaczania umożliwiają foldery do wytłaczania, które są produkowane z motywami zarówno florystycznymi, świata zwierząt, świątecznym jak i wieloma innymi. Embossowanie przy użyciu maszynki Sizzix to bardzo prosta, ale efektowna metoda zdobienia. Motywy nie wymagają dodatkowego upiększania, jedynie można bardziej uwidocznić wypukłości traktując je tuszem pigmentowym lub farbą akrylową. Foldery do embossingu dostępne są w formatach A5 i A4.
Korzystanie z tej witryny oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies. Więcej informacji możesz znaleźć w naszej Polityce Cookies.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu