Strona główna » BLOG » Papiery scrapbooking – motywy jesienne

Papiery scrapbooking – motywy jesienne

Autor: Zespół
alt alt alt alt alt


Za oknami coraz chłodniej, mniej czasu spędzamy na powietrzu, więc można zająć się, w domowym zaciszu twórczością w technice scrapbookingu.
Mogą to być tradycyjne projekty wykonane na bazie pełnego arkusza papieru do scrapbookingu 30x30 cm. Z uwagi na jesień proponujemy wykorzystanie scrapbooking papierów utrzymanych w tonacji brązowej. Brąz jest kolorem ciepłym, związanym z ziemią i przyrodą. Kojarzymy go ze spokojem, harmonią i naturalnością. Nie wywołuje zbyt wielu emocji, wzbudza zaufanie oraz uspokaja. To wspaniała baza do łączenia z innymi kolorami jak czerwony i żółty -
dokładnie tak samo robi przyroda na liściach drzew. Pomysłów na jesiennego scrapa na pewno będzie wiele, podpowiemy jedynie, że do jego wykonania  można wykorzystać wykrojniki do papieru zawierające drzewo , wieniec, motyw ozdobnych ramek lub rozety. Krawędzie naszego projektu ozdobimy używając jednego z dziurkaczy brzegowych o fantazyjnych wzorach. Ćwieki, nity ozdobne lub nici z Sew Easy dodadzą mu kolorystyki.
Papiery scrapbooking zawierające motywy jesienne dostępne w sklepie plastycznym Kreatywny Świat pochodzą od bardzo znanych producentów jak Authentique Paper,  BoBunny czy Kaisercraft.
Z papieru scrapbookingowego w odcieniach brązu stworzyć możemy również eleganckie, emanujące spokojem pudełka do ekskluzywnych prezentów. Zrobimy je bez użycia ołówka i linijki. Wystarczy bardzo proste w użyciu, bezpieczne narzędzie o nazwie Top Score. Służy do wykonywania różnego rodzaju kartek okazjonalnych jak trifold, gatefold, popout, concertina oraz co nas najbardziej interesuje pudełek o wielu, również bardzo nietypowych kształtach.
Instrukcja obrazkowa załączona do Top Score pozwala na samodzielną twórczość nawet dzieciom.

Przejdź do strony głównej Wróć do kategorii BLOG
Korzystanie z tej witryny oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies. Więcej informacji możesz znaleźć w naszej Polityce Cookies.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu