Strona główna » DecoArt
Dla jednostek budżetowych oraz samorządowych oferujemy możliwość zakupu z odroczonym terminem płatności FV do 14. dni.
 

 

DecoArt

DecoArt

DecoArt

to znany od 35 lat amerykański producent doskonałych farb akrylowych, farb metalicznych, farb kredowych Chalky Finish. Farby są rozlewane w Stanford i wysyłane do odbiorców praktycznie na całym świecie. Złota farba akrylowa to absolutny must have każdego twórcy w przedświątecznej gorączce. Farby do malowania na tkaninie są bardzo udanymi produktami DecoArta szeroko stosowanymi do ozdabiania odzieży i obuwia. Co roku powstają nowe kolory, aby zaspokoić gusta coraz większej ilości klientów. Farby akrylowe są nietoksyczne, prawie bez zapachu, doskonale kryjące, a ich kremowa konsystencja pozwala uzyskać doskonały efekt już przy jednej warstwie.
 

Jaki jest Twój ulubiony kolor

może niebieski, może czerwony, a może żółty ? Decoartowi jest trudno odpowiedzieć na to pytanie i dlatego powstaje ich szeroka gama. Dodatkowo wszystkie są mieszalne, co w rezultacie daje nieskończoną ilość barw. Sam stworzysz swój ulubiony kolor.
DecoArt to nie tylko farby, produkowane są również wysokiej jakości lakiery ochronne o różnych powierzchniach stosowane w technice decoupage oraz media do decoupage. Pasta dekoracyjna, dostępna w opakowaniach 59 i 118 ml, tego producenta nie ma sobie równej. Absolutnym hitem na rynku Art&Craft jest klej do decoupage o idealnej konsystencji i krótkim czasie schnięcia.
 

Szablony malarskie

to kolejny strzał w dziesiątkę DecoArta. Występują w różnych wielkościach, a wzory opracowują tak znani artyści jak Andy Skinner. Mocne, solidne, ale jednocześnie elastyczne, także używać ich można nie tylko z farbami, ale również z pastą strukturalną lub dekoracyjną. Bogaty wybór wzorów sprawia, że każdy znajdzie coś dla siebie.
 

Made for Makers

stworzone dla twórców - to bardzo trafny slogan DecoArta. Dotyczy to zarówno artystów profesjonalnych, dla których są dedykowane różne linie produktów specjalistycznych oraz rękodzielników i małych twórców ze szkół i przedszkoli z szeroką gamą farb i wykończeń. Wszystkie najwyższej jakości.

 

Dodatkowe opcje przeglądania
Zakres cen od do
Kategoria
Tylko promocje

Korzystanie z tej witryny oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies. Więcej informacji możesz znaleźć w naszej Polityce Cookies.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu