Strona główna » FARBY / PĘDZLE » Farby / Barwniki » Farby akrylowe, DecoArt, hobby, 59ml
Dla jednostek budżetowych oraz samorządowych oferujemy możliwość zakupu z odroczonym terminem płatności FV do 14. dni.
 

 

Farby akrylowe, DecoArt, hobby, 59ml

Dodatkowe opcje przeglądania
Zakres cen od do
Producent
Tylko promocje

Farby akrylowe


Akryle serii Crafters (w wolnym tłumaczeniu rzemiosło, rękodzieło) amerykańskiego DecoArt-a w bardzo dobrej relacji jakości do ceny. W swoim składzie zawierają wodę, pigment i spoiwo akrylowe. To wszechstronne, przyjazne, nie wymagające chemicznych rozcieńczalników farby. Ich uniwersalność polega na tym, że możemy malować nimi w technikach zbliżonych zarówno do olejnej jak i akwarelowej. Mają konsystencję kremu i doskonałe właściwości kryjące na wielu powierzchniach. Wykorzystane mogą być jako farby do malowania na papierze, styropianie, drewnie, nieglazurowanej ceramice, płótnie (blejtramach) oraz do gruntowania tła, jakiej wymaga technika decoupage. W połączeniu z różnymi mediami powstanie np. farba do tkanin lub gęsta pasta strukturalna. Do nakładania na dekorowaną powierzchnię wykorzystamy pędzel płaski lub pędzel okrągły, z włosia syntetycznego i naturalnego, pędzel gąbkowy albo szpachelkę. Kolory pastelowe są klarowne i mają przyjemne dla oka odcienie – jaskrawe są żywe. Dzięki wysokiej odporności na światło długo zachowują swoją intensywność. Doskonałe do pracy z szablonami, mogą być wykorzystywane w domowych i szkolnych projektach.

 


Malowanie farbami akrylowymi


Malowanie to prawdziwa przyjemność, dająca najwięcej swobody i możliwości wyrażenia siebie. Zaczynając przygodę z malarstwem akrylowym nie mamy pewności czy będzie nam odpowiadało. Duży w tym udział będzie miała jakość farb i ich walory użytkowe. Tanie, kiepskiej jakości, a w ślad za tym, dające mierne efekty mogą spowodować zniechęcenie do tej twórczości. Farby serii Crafters (hobby) nie obciążą zbytnio domowego budżetu, a ich zalety zachęcą do malarstwa akrylami.
 


Czy wiesz że ...


do mieszania farb, bezpośrednio przed użyciem, doskonała będzie paleta do farb z 10. zagłębieniami położonymi wokół jednego dużego, w którym stworzymy nowe barwy. Wykonana z twardego plastiku, nie potłucze się przy upadku i nie będzie problemów z utrzymaniem jej czystości.
 


Farby akrylowe do rękodzieła


Farby akrylowe schną szybko dlatego należy pamiętać, żeby narzędzia myć niezwłocznie po zakończeniu pracy. Do tego celu wystarczy woda z mydłem.

Korzystanie z tej witryny oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies. Więcej informacji możesz znaleźć w naszej Polityce Cookies.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu