Strona główna » Vaessen Creative
Dla jednostek budżetowych oraz samorządowych oferujemy możliwość zakupu z odroczonym terminem płatności FV do 14. dni.
 

 

Vaessen Creative


Vaessen Creative - masa kreatywności

Jest kompleksowym dostawcą artykułów hobbystycznych i znaną marką w świecie hobby od ponad 40 lat. To niezawodny partner w zakresie solidnych, podstawowych produktów i narzędzi hobbystycznych, takich jak pistolety do klejenia, gilotyny do papieru, tablice przedmioty do ozdabiania ze styropianu, papier-mache, drewna.
 

Tim Holtz

Znany ze swojego szczególnego stylu projektant artykułów do rękodzieła od wielu lat współpracuje z Vaessen Creative. Dla firmy tworzą również Dyan Reaveley, Heidi Swapp, Jane Davenport, Karin Luttenberg, Mundart Stempel i Wendy Vecchi. Vaessen Creative oferuje artykuły topowych producentów jak American Crafts, Darice, Kaisercraft, Ranger, Crealies, Marianne Design, Martha Stewart Crafts, Plaid, Sizzix, Tonic Studios, Tsukineko czy We R Memory Keepers.
 

Jakie jest twoje hobby - biżuteria handmade czy robótki na drutach

Niezależnie od tego, w jakim hobby się specjalizujesz, szeroka oferta Vaessen Creative zawiera materiały do ​​wszelkiego rodzaju kreatywnych działań, takich jak scrapbooking, tworzenie kartek, malowanie, stemplowanie, wytłaczanie, tworzenie biżuterii, robótki na drutach, modelowanie w glinie i zdobienie.
Bądź kreatywny z Vaessen Creative!
Korzystanie z tej witryny oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies. Więcej informacji możesz znaleźć w naszej Polityce Cookies.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu