Strona główna » WYKROJNIKI / FOLDERY DO WYTŁACZANIA
Dla jednostek budżetowych oraz samorządowych oferujemy możliwość zakupu z odroczonym terminem płatności FV do 14. dni.
 

 

WYKROJNIKI / FOLDERY DO WYTŁACZANIA

WYKROJNIKI / FOLDERY DO WYTŁACZANIA
Wykrojniki i foldery do embossingu to niezbędne narzędzia do pracy z maszynkami wycinająco-wytłaczającymi, jak Sizzix Big Shot czy TO GO Rayhera.  
Za ich pomocą uzyskamy wiele ciekawych motywów, którymi ozdobimy kartki z życzeniami, albumy, tagi, przywieszki i wiele innych projektów nie tylko scrapbookingowych.
Duże motywy kwiatowe, wycięte z wełny igłowanej merynosa, wykorzystać można podczas filcowania na mokro Nuno.
Małe oraz duże wzory wycięte w miękkiej i elastycznej piance np. crepla doskonale sprawdzą się jako pieczątki.
Umieszczając je w formach otrzymamy wklęsły efekt dekoracyjny na odlewach z betonu kreatywnego lub gipsu modelarskiego.
W naszej ofercie znajdują się nie tylko oryginalne produkty Sizzixa.
Polecamy również niedrogie, ale doskonałej jakości amerykańskie  wykrojniki metalowe markowane przez Rayher-a. Wyciąć nimi można wiele wspaniałych wzorów na każdą okazję.
Foldery do wytłaczania czy inaczej foldery do embossingu to prosty sposób na uzyskanie niezwykłego efektu dekoracyjnego. Wystarczy umieścić papier lub folię do wytłaczania między skrzydełkami folderu i przepuścić przez maszynkę. Wytłoczenia są dobrze widoczne, jednak dla wzmocnienia efektu można je pokolorować farba akrylową lub tuszem pigmentowym np. Versacolor.

Dodatkowe opcje przeglądania

Jak zrobić kartkę urodzinową ?

Maszynka Big Shot z wykrojnikami i folderami do embossingu ułatwi nam to zadanie. Cienkim wykrojnikami typu Framelits wytniemy w złożonym papierze do scrapbookingu kształt koła lub  kwadratu tworząc w ten sposób kartkę passe-partout.  Będzie bazą naszej kartki z życzeniami. Jej wielkość jest tylko zależna od naszej fantazji.  Do wyboru mamy kilka wielkości kół lub kwadratów. Wykrojnikiem Embosslits przygotujemy motyw kwiatka, który umieścimy na pierwszej stronie. Wykorzystując dostępne w naszym sklepie wstążeczki, ćwieki i nity własnoręcznie wykonamy niepowtarzalną kartkę.
 

Jak wycinać wzory w filcu ?

Jeśli jest potrzebne idealne koło lub inny kształt wycięty z filcu dekoracyjnego, czy filcu poliestrowego pomocna okaże się maszynka do wycinania i wytłaczania oraz wykrojnik o potrzebnym kształcie. Wykrojnik do papieru to swoistego rodzaju matryca, która doskonale sobie radzi z filcem, cienką gumą i tkaninami. Zapewnia efekt trudny do uzyskania nawet nożyczkami do tkanin.
Korzystanie z tej witryny oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies. Więcej informacji możesz znaleźć w naszej Polityce Cookies.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu