Strona główna » FARBY / PĘDZLE » Farby / Barwniki » Farby akrylowe zewnętrzne, Patio Paint, DecoArt
Dla jednostek budżetowych oraz samorządowych oferujemy możliwość zakupu z odroczonym terminem płatności FV do 14. dni.
 

 

Farby akrylowe zewnętrzne, Patio Paint, DecoArt

Farby do malowania na zewnątrz


Farby do malowania na zewnątrz na bazie wody, odporne na działanie czynników pogodowych. Nie straszny im śnieg, deszcz czy mróz. Pomalowane powierzchnie zachowują blask przez wiele lat. Patio Paint nie wymagają dodatkowego zabezpieczenia lakierem. Znakomicie kryją nawet na porowatych materiałach i są odporne na zadrapania. Farby do malowania na zewnątrz produkcji amerykańskiego DecoArt cechuje doskonała przyczepność do wielu powierzchni m in. kamienia, betonu, cegły, papieru, styropianu i in. Idealne do odświeżania napisów na pomnikach, tablicach pamiątkowych i in.

Dodatkowe opcje przeglądania
Zakres cen od do
Producent
Tylko promocje

Farby akrylowe na zewnątrz


Farby akrylowe na zewnątrz nadają się doskonale do rękodzieła. Sprawdzą się w metodzie shabby chick, przecierkach oraz postarzaniu powierzchni. Bezbarwna Patio Paint jest niezwykłym produktem wśród farb akrylowych zewnętrznych. Daje satynowy połysk oraz rozświetla powierzchnie pokryte farbami Patio. Może być również wykorzystana w technice decoupage jako klej i lakier do serwetek lub do gruntowania drewna pozwalając zachować oryginalną barwę powierzchni. Farby akrylowe na zewnątrz można mieszać ze sobą, otrzymując niezliczoną ilość nowych kolorów.

 
Korzystanie z tej witryny oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies. Więcej informacji możesz znaleźć w naszej Polityce Cookies.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu