Strona główna » MY STYLE
Dla jednostek budżetowych oraz samorządowych oferujemy możliwość zakupu z odroczonym terminem płatności FV do 14. dni.
 

 

MY STYLE

MY STYLE

MYSTYLE

to efektowna, a jednocześnie bardzo prosta technika dekoracji, która sprawdza się na wielu powierzchniach. Najczęściej jednak jest stosowana na tkaninach. Ozdabiać możemy zarówno odzież - koszulki, spodnie, bluzy, apaszki - jak i przedmioty użytku domowego - obrusy, bieżniki, torby na zakupy, abażury. MyStyle doskonale prezentuje się również na blejtramach. Nowatorskie szablony do malowania oraz farby amerykańskiego DecoArt-a o specjalnej recepturze pozwalają na uzyskanie wysokiej jakości nadruków nie ustępujących profesjonalnemu sitodrukowi.
Ciekawe efekty osiągniemy używając folii metalizowanej mocowanej klejem transferowym oraz brokatu do ubran odpornego na wysoką temperaturę. Całość naszej kompozycji możemy uzupełnić, klejonymi na gorąco – hotfix - termodzetami, cyrkoniami i kryształkami Swarovskiego.

Dodatkowe opcje przeglądania
Zakres cen od do
Producent
Tylko promocje

MyStyle

jest techniką cieszącą się niesłabnącą popularnością i często pojawiają się nowe szablony odzwierciedlające aktualne trendy modowe, np. ananasy, flamingi, sowy, owady.
Podczas międzynarodowych targów Paperworld we Frankfurcie, MyStyle został uznany za najbardziej kreatywny produkt roku 2011.
MyStyle nie wymaga specjalnych uzdolnień plastycznych, ani wyjątkowo sprawnych rąk - to doskonała zabawa również dla dzieci.
Z powodzeniem może być wykorzystywana w arteterapii prowadzonej przez Warsztaty Terapii Zajęciowej lub Środowiskowe Domy Samopomocy.
Zauważyliśmy podczas warsztatów prowadzonych w tych ośrodkach, że samodzielne ozdabianie koszulek t-shirt dawało prawdziwą satysfakcję osobom niepełnosprawnym.
Korzystanie z tej witryny oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies. Więcej informacji możesz znaleźć w naszej Polityce Cookies.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu