Strona główna » FARBY / PĘDZLE » Farby / Barwniki » Farby do tkanin, DecoArt, 59 ml
Dla jednostek budżetowych oraz samorządowych oferujemy możliwość zakupu z odroczonym terminem płatności FV do 14. dni.
 

 

Farby do tkanin, DecoArt, 59 ml

Farby do malowania ubrań

Produkowane przez znaną amerykańską firmę DecoArt to istny Mercedes na rynku farb. Doskonałe właściwości kryjące zapewniają trwały efekt na jasnych i ciemnych materiałach. Bardzo dobrze przylegają do tkanin, nie pękają nawet po wielu praniach i nie blakną pod wpływem światła, także będą cieszyć oczy przez długi czas. Na dekorowaną powierzchnię nakładamy odręcznie pędzelkiem, gąbką, albo używając dowolnego szablonu. Szczególnie polecamy, dostępne w bogatym wyborze, szablony do sitodruku zapewniające doskonałe odwzorowanie najmniejszych detali. Przepuszczają odpowiednią ilość farby do malowania ubrań, a klejąca warstwa spodnia zapobiega przedostawaniu się koloru pod szablon. Dekorowaną odzież można nosić już po 48-72 godzinach od nałożenia farby, bez konieczności utrwalania efektu żelazkiem. Farbami do malowania ubrań ozdobimy nie tylko odzież, ale również wszelkiego rodzaju tkaniny jak zasłony, obrusy, poduszki dekoracyjne nadając im indywidualnego charakteru. Jeśli na ulubionym bieżniku pojawiła się uporczywa plama, wówczas możemy ją ukryć, malując na niej motyw.

Dodatkowe opcje przeglądania
Zakres cen od do
Producent
Tylko promocje

Farby do malowania butów

Głównie tekstylnych, jak aktualnie bardzo modne trampki produkowane w jednym kolorze. Zawierające dużą ilość pigmentu produkty DecoArt, zapewnią efekt już przy pierwszej powłoce. Farby do malowania butów nakładamy cienką warstwą, gdyż grube mogą się kruszyć. Zapobiegniemy temu kładąc podkład z gesso akrylowym przed właściwym malowaniem. Po wyschnięciu farba nie będzie schodziła pod wpływem wody i buty będzie można również odświeżać wodą z niewielką ilością detergentu. Kolory są mieszalne także uzyskanie dowolnego nie stanowi problemu. Do tego celu wykorzystamy paletę do farb dostępną w sklepie online Kreatywny Świat.
 

Customizacja

Customizacji poprzez malowanie, które zapewni nam farba do ciuchów, możemy poddać praktycznie każdą część naszej garderoby. Nałożona cienką warstwą będzie elastyczna, a zmieszana z medium transparentnym utworzy przezroczyste lub półprzeźroczyste motywy. Niezwykle efekty rozmytej akwareli otrzymamy, dotykając miękkim pędzelkiem z farbą nawilżoną wcześniej powierzchnię tkaniny. Proces rozchodzenia farby po wilgotnym podłożu zostanie zatrzymany, jeśli skierujemy na dekorowany obszar strumień ciepłego powietrza z suszarki do włosów.
Korzystanie z tej witryny oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies. Więcej informacji możesz znaleźć w naszej Polityce Cookies.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu