Strona główna » TUSZE / KREDA / MARKERY

TUSZE / KREDA / MARKERY

TUSZE / KREDA / MARKERY

Kolorowe tusze do pieczątek

W tym dziale znajdują się wysokiej jakości tusze pigmentowe Versacolor, Memento i Rayher. Wszystkie na bazie wody, doskonale kryjące, szybkoschnące, bezkwasowe, odporne na blaknięcie. Doskonale sprawdzą się podczas stemplowania oraz postarzania powierzchni papieru. Dostępne jako pojedyncze kolory oraz w zestawach. Ciekawy efekt 3D połączony z wrażeniem głębi uzyskamy nakładając na stemplowany motyw przezroczysty puder do embossingu.


Dodatkowe opcje przeglądania
Zakres cen od do
Tylko promocje

Kreda tablicowa

Kreda o niskim stopniu pylenia jest dostępna w jednym kolorze lub zestawach o barwach pastelowych. Kreda do tablicy posłuży do komunikacji domowników i dekoracji ścian pokrytych farbą tablicową. Kreda nie kruszy się i daje się łatwo usunąć wilgotną ściereczką lub gąbką. Optymalna średnica 9.5 mm wygodnie leży nawet w małej dłoni, a jej idealna twardość zapewnia komfortowe pisanie i rysowanie. Znakomita na powierzchnie pokryte farbami tablicowymi.


Markery do szkła

Wykorzystamy również do porcelany, glazury, emaliowanej terakoty i innych twardych materiałów odpornych na działanie wody. Markery do szkła umożliwiają wykonanie napisów lub rysunków na przedmiotach glazurowanych jak kubki, talerze czy patery, które po wygrzaniu można myć w zmywarce.  Do tworzenia dekoracji świątecznych i wielu projektów scrapbookingowych posłużą złote markery o różnej grubości końcówkach.
Korzystanie z tej witryny oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies. Więcej informacji możesz znaleźć w naszej Polityce Cookies.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu