Strona główna » STEMPLE / PIECZĄTKI
Dla jednostek budżetowych oraz samorządowych oferujemy możliwość zakupu z odroczonym terminem płatności FV do 14. dni.

 

STEMPLE / PIECZĄTKI

STEMPLE / PIECZĄTKI

Stemple pieczątki

w zależności od przeznaczenia wykonywane są z wielu materiałów jak guma, silikon, plastik, drewno lub metal. Występują w różnej wielkości, kształtach oraz z wieloma wzorami. Dostępne w sklepie on-line Kreatywny Świat zaprojektowane są nie tylko z myślą o najnowszych trendach dekoracyjnych, ale również wiele z nich posiada motywy ponadczasowe o uniwersalnym przeznaczeniu. Rękodzielnicy wykorzystują je zazwyczaj w technice scrapbookingu i decoupage. Stemplowanie jest bardzo prostą metodą dekoracyjną mającą wielu zwolenników. Z pozoru szablonowe odbijanie wzoru nie ma w sobie nic kreatywnego, jednak praktyka pokazuje, że może być to być bardzo twórcze zajęcie. Nawet ten sam motyw odbity wielokrotnie z użyciem różnych kolorów tuszu do stempli pozwala uzyskać zachwycający rezultat.


Dodatkowe opcje przeglądania

Stemple pieczątki

wycinane laserowo doskonale odwzorowują nawet najdrobniejsze detale motywów na papierze tkaninie lub innym podłożu. Ich kontury wydrukowane na tacy drewnianej lub szkatułce po wypaleniu pirografem tworzą ciekawy efekt dekoracyjny. Stemple ozdobne wykorzystać można także w technice hot embossingu uzyskując wypukłe wzory na wielu powierzchniach. Przy odrobinie wyobraźni oraz użyciu kleju wolnoschnącego i pudru do embossingu powstaną niezwykłe dzieła.


Stemple dla dzieci  

to niejednokrotnie ich pierwszy kontakt z kreatywnością. Są bardzo łatwe w użyciu i dodatkowo odciśnięte motywy mogą być pokolorowane. Pierwsze eksperymenty przedszkolaków ze stemplowaniem przypominają zabawę klockami, ale miarę nabywania umiejętności pojawiają się próby projektowania np. tworzenie szlaczków. Rozwija to zmysł estetyki i motorykę małą.
Stemple dla dzieci i wykorzystywane podczas zajęć plastycznych w szkole pozwalają poznać zasady  kompozycji, rytmu i doboru kolorów. Dzieci zgłębiają różne sposoby ozdabiania poprzez rozmieszczenie odcisków stempla w dowolnych układach. Drukowanie stemplami rozwija pomysłowość i wyobraźnię oraz umiejętności manualne. Powstają wówczas barwne, radosne obrazki, które można włożyć w ramki i prezentować w galerii prac plastycznych lub zawiesić w pokoiku.
Korzystanie z tej witryny oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies. Więcej informacji możesz znaleźć w naszej Polityce Cookies.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu