Strona główna » FARBY / PĘDZLE » Farby / Barwniki
Dla jednostek budżetowych oraz samorządowych oferujemy możliwość zakupu z odroczonym terminem płatności FV do 14. dni.
 

 

Farby / Barwniki

Dodatkowe opcje przeglądania
Zakres cen od do
Producent
Tylko promocje

W tym dziale znajdują się farby, barwniki do tkanin oraz pigmenty do farb. Oferujemy bardzo dobrej jakości produkty cenionego producenta, amerykańskiego DecoArt-a. Firma specjalizuje się w produkcji farb akrylowych oraz mediów o różnych przeznaczeniach.
 

Farby wodne

Farby akrylowe rozcieńczalne w wodzie dostępne w dwóch grupach cenowych, różniących się zawartością pigmentu oraz w pojemnościach 59 i 236 ml. Doskonałe zarówno dla profesjonalnych artystów jaki i do rękodzieła, projektów domowych oraz szkolnych. Wspaniale kryją już przy jednej warstwie, dobrze przylegają do wielu powierzchni, zapewniają trwały efekt malarski na długo.
 

Farby tablicowe

zarówno czarna oraz bezbarwna do wykorzystania na wielu powierzchniach jak drewno, masa papierowa,ściana / tynk, metal, szkło, tkanina. Dostępne w kilku wariantach pojemności  znajdą zastosowanie w domu, szkole oraz w biurze. Kreda do tablic, biała jak i kolorowa, którą znajdziesz w naszym sklepie pozwoli pisać komunikaty oraz tworzyć rysunki.
 

Farba do ubrań

wnikając w tkaninę nie tworzy jednolitej, twardej skorupy na dekorowanej powierzchni. Opakowania o pojemności większej niż standardowa, bo liczące 34 ml są bardzo wydajne i doskonale kryją na tkaninach ciemnych jak i jasnych.  Farba do tkanin z serii My Style wymaga utrwalenia efektu przez zaprasowanie, pozostałe wystarczy dobrze wysuszyć przez min. 72 godz. Można prać w temperaturze 30° C.

 

Farba kredowa do mebli

zapewni doskonały efekt już przy jednej warstwie. Fantastyczne, dobrze nasycone kolory zadowolą gusta najwybredniejszych twórców. Błyskawicznie zmienisz wygląd starego, sfatygowanego stołu, krzesła czy bufetu. Malowanie farbą kredową krok po kroku znajdziesz na stronach produktów. Do zabezpieczenia powierzchni oraz wykonania przecierek polecamy wosk z serii Chalky Finish.
 

Farba brokatowa

To bardzo ciekawy produkt powodujący efekt skrzenia lub migotania na dekorowanej powierzchni w wybranym kolorze. Składa się z przezroczystego żelu i zatopionych w nim kawałków brokatu. Po wyschnięciu widoczny jest tylko brokat. Dostępna w kilku wariantach kolorystycznych.
 

Farby metaliczne

to rodzaj farb akrylowych doskonale oddających zimną powierzchnię metalu. Dostępne są w wersji standardowej oraz Extreme Sheen dodającej blasku twoim projektom. Intrygujące kolory fantastycznie odbijają światło tworząc niesamowite efekty. Pokryć nimi można cały przedmiot lub wyeksponować tylko jego część. Nadają się na wiele powierzchni zapewniając trwałą, metalizującą powłokę. Schną szybko, nie wymagają zabezpieczenia lakierem.

 

Farby do ebru (marmurkowanie)

pochodząca z Turcji metoda dekoracji wielu powierzchni zachwyca uzyskanymi efektami. Bardzo prosta w stosowaniu i niezwykle szybka. Malowany przedmiot wystarczy zanurzyć w wodzie lub tylko przyłożyć do jej powierzchni, na której pływa kilka kropli farby i gotowe. Polecamy dla niecierpliwych, którzy chcą błyskawicznego efektu dekoracyjnego.
 

Farba luminescencyjna

to niezwykły produkt marki DecoArt, który może być stosowany jako farba do bezpośredniego nakładania na dekorowana powierzchnię lub zmieszany z farbami akrylowymi w jasnych tonacjach. Po dodaniu medium do tkanin pozwala tworzyć fantastyczne efekty na tekstyliach. Naładowana światłem w ciągu dnia, zapewni świecenie na większości powierzchni. Idealna do malowania elementów jak gwiazdki, księżyc, które ozdobią pokój dziecięcylub sypialnię. Pomysłów dekoracyjnych na Halloween lub wiele innych okazji na pewno nie zabraknie. 
 

Barwnik w proszku

o doskonałych właściwościach zmieniający lub intensyfikujący kolor tkanin. Producentem jest znana polska firma Argus. Barwnik do tkanin jest dostępny w wariantach do gotowania oraz na zimno. Zapewnia szybki i trwały efekt.
 

Pigmenty do farb

To silnie skoncentryzowane barwniki do farb w postaci proszku. Pozwalają zabarwić białą farbę na dowolny kolor. Pigment w proszku dodany w niewielkiej ilości tworzy kolor pastelowy, zwiększając jego ilość pojawią się dobrze nasycone wyraziste. Kolory pigmentów do farb są mieszalne pozwalając na uzyskanie nieskończonej ilości odcieni. Barwne odlewy z gipsu są bardzo na czasie. Pigment do farb dodany podczas mieszania gipsu odlewniczego z wodą zabarwi masę na jednolity kolor. To również doskonały barwnik do betonu, tak samo trwały jak odlewy z niego wykonane. Ozdobimy nimi nie tylko ogród, ale również mieszkanie. Sypkie pigmenty z naszej oferty pomogą zwiększyć możliwości twórcze jakie daje pasta strukturalna. Fantazyjne przecierki lub smugi otrzymamy niezbyt dokładnie mieszając barwnik z pastą. Nałożona z użyciem szablonów do embossingu znakomicie udekoruje wiele projektów wykonanych w technice dekupażu.
 

Pigmenty sypkie

są łatwe w przechowywaniu, długo nie tracą swoich właściwości koloryzujących , nie wyschną jak barwniki w płynie. Z dozowaniem też nie ma problemu, wystarczy trochę poeksperymentować z różnym ilościami pigmentu sypkiego, żeby dojść do wprawy nie używając wagi, wystarczy zwykła łyżeczka.

 
Korzystanie z tej witryny oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies. Więcej informacji możesz znaleźć w naszej Polityce Cookies.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu