Strona główna » We R Memory Keepers
Dla jednostek budżetowych oraz samorządowych oferujemy możliwość zakupu z odroczonym terminem płatności FV do 14. dni.

 

We R Memory Keepers

We R Memory Keepers

We R Memory Keepers

ponad 90 lat dostarcza na rynek doskonałej jakości urządzenia introligatorskie.
Burzliwy rozwój techniki scrapbookingu spowodował, że firma rozpoczęła produkcję najpierw specjalnych albumów przeznaczonych do przechowywania wspomnień, stąd nazwa Memory Keepers. Albumy do scrapbookingu powstają w różnych formatach i do dziś cieszą się dużą popularnością. Następnie pojawiły się znane z niezawodności narzędzia ręczne jak nitownica Crop-a-Dile zawierająca w zestawie nity ozdobne, bindownica Cinch oraz metalowe grzbiety do bindowania.  
Rynek Art&Craft wzbogacił się również o szereg narzędzi do wycinania ramek Frame Punch Board , tworzenia torebek ozdobnych jako opakowań na prezenty Gift Bag Punch Board czy pojemników - organizerów. Wszystkie są dziełem Williama Hillera i jego synów. Powstają również wytrzymałe dziurkacze ozdobne z wieloma motywami. Dużą popularnością cieszą się narzędzia do wycinania liter i cyfr Alfabet Punch Board i jego wersja mini. Wykonane z solidnego plastiku przez długi czas będą podstawowymi, niezawodnymi narzędziami podczas tworzenia wielu efektownych projektów w technice scrapbookingu.


Korzystanie z tej witryny oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies. Więcej informacji możesz znaleźć w naszej Polityce Cookies.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu