Strona główna » BLOG » Jak zrobić karmnik dla ptaków
Dla jednostek budżetowych oraz samorządowych oferujemy możliwość zakupu z odroczonym terminem płatności FV do 14. dni.
 

 

Jak zrobić karmnik dla ptaków

Autor: Zespół

Karmnik dla ptaków jak zrobić z dziećmi  

Na pewno będą zachwycone możliwością jego wykonania z gotowych elementów znajdujących się w zestawie. Pod opieką dorosłych zrobią to bezpiecznie czerpiąc satysfakcję z późniejszego użytkowania i niesienia pomocy ptakom. Mimo iż do montażu elementów drewnianych przewidziane są gwoździki, to ze złożeniem karmnika nie będzie problemu, gdyż umieścimy je we wcześniej nawierconych otworach.  Wystarczy delikatnie użyć młotka i pełna satysfakcja najmłodszych z możliwości pohałasowania oraz uzyskanego efektu. Daszek zamocujemy klejem do drewna , który jest dostępny w naszym sklepie. Po wyschnięciu, najlepiej po dwóch dniach, możemy przeciągnąć sznurek jutowy i zawiesić w oknie lub w miejscu, w którym będziemy mogli obserwować karmione ptaszki.
Karmik dla ptaków ładnie wygląda w stanie surowym, jednak nic nie stoi na przeszkodzie, żeby go pomalować farbami akrylowymi i zabezpieczyć lakierem poliuretanowym odpornym na działanie pogody.

 
alt alt alt alt alt
Zestaw Karmnik dla ptaków Elementy zestawu do wykonania
karmika dla ptaków.
Część elementów połącz gwoździkami używając młotka. Daszek połącz klejem
do drewna i mocno
dociśnij.
Przeciągnij sznurek jutowy
i zawiąż mocno.
Gotowe !
Komentarze (0)

Przejdź do strony głównej Wróć do kategorii BLOG
Korzystanie z tej witryny oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies. Więcej informacji możesz znaleźć w naszej Polityce Cookies.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu