Strona główna » BLOG » Jak zrobić karmnik dla ptaków

Jak zrobić karmnik dla ptaków

Karmnik dla ptaków jak zrobić z dziećmi  

Na pewno będą zachwycone możliwością jego wykonania z gotowych elementów znajdujących się w zestawie. Pod opieką dorosłych zrobią to bezpiecznie czerpiąc satysfakcję z późniejszego użytkowania i niesienia pomocy ptakom. Mimo iż do montażu elementów drewnianych przewidziane są gwoździki, to ze złożeniem karmnika nie będzie problemu, gdyż umieścimy je we wcześniej nawierconych otworach.  Wystarczy delikatnie użyć młotka i pełna satysfakcja najmłodszych z możliwości pohałasowania oraz uzyskanego efektu. Daszek zamocujemy klejem do drewna , który jest dostępny w naszym sklepie. Po wyschnięciu, najlepiej po dwóch dniach, możemy przeciągnąć sznurek jutowy i zawiesić w oknie lub w miejscu, w którym będziemy mogli obserwować karmione ptaszki.
Karmik dla ptaków ładnie wygląda w stanie surowym, jednak nic nie stoi na przeszkodzie, żeby go pomalować farbami akrylowymi i zabezpieczyć lakierem poliuretanowym odpornym na działanie pogody.

 
altaltaltaltalt
Zestaw Karmnik dla ptakówElementy zestawu do wykonania
karmika dla ptaków.
Część elementów połącz gwoździkami używając młotka.Daszek połącz klejem
do drewna i mocno
dociśnij.
Przeciągnij sznurek jutowy
i zawiąż mocno.
Gotowe !
Komentarze (0)

Przejdź do strony głównejWróć do kategorii BLOG
Korzystanie z tej witryny oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies. Więcej informacji możesz znaleźć w naszej Polityce Cookies.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu