Strona główna » Swarovski®
Dla jednostek budżetowych oraz samorządowych oferujemy możliwość zakupu z odroczonym terminem płatności FV do 14. dni.
 

 

Swarovski®

Swarovski®

Kryształki Swarovskiego    

Znana na całym świecie marka Swarovski powstała w roku 1895. Mała fabryczka założona w Wattens przez Daniela Swarovskiegoo uruchomiła nowatorską produkcję kryształów. Kluczem do sukcesu była maszyna do precyzyjnego cięcia i szlifowania kryształów używanych w biżuterii. Mistrzowska obrobione kryształy Swarovskiego olśniewają swoim blaskiem, wywołują zachwyt i są noszone z dumą przez kobiety w różnym wieku. Co prawda nie powstają w naturalny sposób jak kamienie szlachetne, ale nie ustępują im efektownym wyglądem, zachowując przy tym rozsądną cenę. Dostępne są jako koraliki do tworzenia biżuterii handmade, cyrkonie do naklejania na gorąco hotfix lub w zestawach DIY umożliwiających stworzenie np. postaci aniołka, kolczyków albo naszyjnika.

Dodatkowe opcje przeglądania

Cyrkonie Swarovski termoprzylepne

Idealnie ozdobią najbardziej wyszukane kreacje. Perfekcyjnie wykonane, podobnie jak kryształki od wielu lat cieszą się niesłabnącym zainteresowaniem. Dostępne w wielu kolorach, wielkościach oraz kształtach.  Proste w aplikacji, bo wystarczy ułożyć wzór na ozdabianym materiale i następnie za pomocą aplikatora hotfix utrwalić motyw. Klej trzyma mocno, więc problemu z praniem w temperaturze 30°C nie będzie problemu.
Korzystanie z tej witryny oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies. Więcej informacji możesz znaleźć w naszej Polityce Cookies.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu