Strona główna » SCRAPBOOKING » Akcesoria do scrapbookingu » Naklejki piankowe – scrapbooking
Dla jednostek budżetowych oraz samorządowych oferujemy możliwość zakupu z odroczonym terminem płatności FV do 14. dni.
 

 

Naklejki piankowe – scrapbooking

Naklejki z pianki


Uatrakcyjnią różne projekty powstające w technice scrapbookingu. Naklejki mogą być wykonane z pianki w kolorach pastelowych lub intensywnych. Niewielkie motywy naklejek z pianki zawierającej brokat rozświetlą ozdabianą powierzchnię. Naklejki z pianki np. kwiaty wykorzystaj również do stworzenia reliefów wklęsłych podczas zalewania form betonem kreatywnym. Zapewnią niezwykły efekt dekoracyjny, który możemy wzmocnić, malując wnętrze farbami metalicznymi lub wyklejając płatkami szlagmetalu

 

Dodatkowe opcje przeglądania
Zakres cen od do
Producent
Tylko promocje

Ozdoby z pianki dekoracyjnej


Wykonane z cienkiej pianki dekoracyjne to idealne tworzywo dla dzieci. Bezpieczne, nie posiadają ostrych krawędzi, proste w użyciu, gdyż najczęściej są samoprzylepne.  Do tego bogaty wybór kształtów w dobrze nasyconych barwach powodują, że powinny znaleźć się w każdym przedszkolu i pierwszych klasach szkół podstawowych. Ozdoby z pianki dekoracyjnej pozwalają w prosty sposób tworzyć wyszukane dekoracje laurek, kartek z życzeniami, ozdabiania mebli lub ścian. Umiejętny dobór kształtów i kolorów naklejek piankowych przez nauczyciela podczas zajęć plastycznych na pewno wyzwoli kreatywność wśród najmłodszych.

 
Korzystanie z tej witryny oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies. Więcej informacji możesz znaleźć w naszej Polityce Cookies.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu