Strona główna » SCRAPBOOKING » Akcesoria do scrapbookingu » Magnesy / Folia magnetyczna
Dla jednostek budżetowych oraz samorządowych oferujemy możliwość zakupu z odroczonym terminem płatności FV do 30. dni.

 

Magnesy / Folia magnetyczna

Małe magnesy


Potrafią zaskoczyć swoją użytecznością i wszechstronnością zastosowań. Przydatne będą podczas tworzenia magnesów na lodówkę z odlewów gipsowych. Wystarczy je wcisnąć podczas zastygania masy odlewniczej. Małe magnesy wykorzystasz także w lalkarstwie robiąc na szydełku amigurumi. Umieść w ich łapkach magnesy okrągłe, a misia albo małpkę będzie można zawiesić  na kablu do lampki nocnej lub patyku do kwiatów. Cienkie magnesy samoprzylepne są niezwykle proste w użyciu, gdyż z jednej strony posiadają warstwę klejącą. Wystarczy je docisnąć do powierzchni i stają się naszymi sojusznikami podczas tworzenia efektownych opakowań na prezenty lub innych projektów.

Dodatkowe opcje przeglądania
Zakres cen od do
Producent
Tylko promocje

Folia magnetyczna samoprzylepna


Folia posiadająca warstwę klejącą na niemagnetycznej stronie jest idealnym rozwiązaniem podczas tworzenia płaskich magnesów na lodówkę. Dostępna w kwadratach różnej wielkości od 1 do 10 cm. Grubość folii magnetycznej samoprzylepnej wynosi 2 mm. Wykorzystamy ją jako punktowy nośnik niewielkich elementów dekoracyjnych lub zamocowania dużego zdjęcia, plakatu umieszczając kwadraty magnetyczne w narożnikach. Przyklejenie folii magnetycznej samoprzylepnej nie sprawi kłopotu nawet dziecku. Wystarczy usunąć folię zabezpieczającą klej i docisnąć magnetyczne kwadraty do przedmiotu.
Korzystanie z tej witryny oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies. Więcej informacji możesz znaleźć w naszej Polityce Cookies.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu