Strona główna » SCRAPBOOKING » Papiery do scrapbookingu
Dla jednostek budżetowych oraz samorządowych oferujemy możliwość zakupu z odroczonym terminem płatności FV do 14. dni.
 

 

Papiery do scrapbookingu

Papiery scrapbooking

W sklepie online Kreatywny Swiat znajdziesz papiery do scrapbookingu w najpopularniejszych formatach 30x30 i 15x15 cm oraz bordery do wieńczenia scrapów. Pochodzą z kolekcji znanych producentów jak First Edition, BoBunny, Kaiser Craft. Papiery scrapbooking posiadają różną gramaturę od 120 do 240 umożliwiającą ich wszechstronne wykorzystanie zarówno do płaskich projektów scrapbookingowych jaki i form przestrzennych 3D np. pudełek na prezenty. Wszystkie są ekologiczne, bezkwasowe, z reguły bezdrzewne, co powoduje, że zachowają swój efektowny wygląd przez długi czas. Jeśli stworzysz z nich albumy lub kroniki rodzinne możesz być pewien, że również umieszczone w nich zdjęcia nie zmienią swojego wyglądu. Papiery scrapbooking podczas tworzenia projektów dekorować można gotowymi elementami z tekturki, jak również wycinanymi za pomocą wykrojników do papieru, które znajdziesz w naszej ofercie. Guziczki ozdobne, wstążki dekoracyjne, naklejki samoprzylepne zapewnią odpowiednie akcenty w zależności od tematyki naszego dzieła. W efektowną całość połączy je taśma dwustronna, nity lub ćwieki albo trwały klej introligatorski. Papiery scrapbooking dostępne są z wieloma motywami na różne okazje, także każdy twórca znajdzie coś dla siebie.

Dodatkowe opcje przeglądania

Papier do scrapbookingu co to jest ? 

Z reguły jest to papier bezdrzewny, (bezligninowy), bezkwasowy odporny na działanie czasu. Produkowany w gramaturze od 120 do 250 g/m2 i drukowany jedno lub dwustronnie. Dodatkowo na swojej powierzchni może posiadać efektowne dodatki w postaci brokatu, folii metalizowanej lub atrakcyjnych wytłoczeń na całej powierzchni lub tylko w wybranych fragmentach. To wszystko powoduje, że papier scrapbooking jest uniwersalnym tworzywem zarówno dla początkujących jak i zaawansowanych twórców. Powstają z niego proste projekty scrapbookingowe jak i bardzo skomplikowanie dzieła np., exploding boxy lub kartki okolicznościowe 3D. Najpopularniejszy format 30x30 cm to podstawa albumów oraz ekskluzywnych opakowań na prezenty. Nadrukowane wzory o różnej tematyce pozwalają stworzyć zarówno pudełko na święta Bożego Narodzenia jak i urodziny. Mniejsze formaty jak A4 lub 15x15 cm to wymarzone bazy do kartek z życzeniami lub tagów i przywieszek. Motywy w papierze do scrapbookingu wytną dziurkacze dekoracyjne lub nożyczki ozdobne. Szczególnej uwadze polecamy niezwykle ostre, specjalne nożyczki do papieru, którymi możemy pracować zachowując nieposzarpane krawędzie w arkuszach o nawet największej gramaturze. Na pytanie papier do scrapbookingu co to jest  można napisać grubą książkę, ale mamy nadzieję, że udało nam się w tym krótkim tekście zawrzeć najważniejszą o nim wiedzę. Jeśli poszukujecie inspiracji jak wykorzystać papier do scrapbookingu zapraszamy do sklepu plastycznego Kreatywny Świat a znajdziecie wiele pomysłów.
Korzystanie z tej witryny oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies. Więcej informacji możesz znaleźć w naszej Polityce Cookies.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu