Strona główna » SCRAPBOOKING » Akcesoria do scrapbookingu » Markery / Pisaki / Konturówki
Dla jednostek budżetowych oraz samorządowych oferujemy możliwość zakupu z odroczonym terminem płatności FV do 14. dni.
 

 

Markery / Pisaki / Konturówki

Markery do rysowania


Markery dostępne w naszym sklepie są w kolorach złotym i srebrnym. Posiadają końcówki różnej grubości do tworzenia napisów lub konturów. Szczególnie przydatne w okresie przedświątecznym, kiedy to powstaje najwięcej dzieł w tej kolorystyce. Markery do rysowania marki Rayher są odporne na działanie pogody, dlatego możemy pokusić się o wykonanie dekoracji umieszczanych na zewnątrz domu. Doskonale kryją, pozostawiając błyszczący ślad na wielu gładkich powierzchniach jak papier, tektura, skóra, szkło i in.

Dodatkowe opcje przeglądania
Zakres cen od do
Tylko promocje

Pisaki 3d


Chcesz stworzyć efektowny tekst na zaproszeniu ślubnym, tak żeby był dobrze widoczny i robił wrażenie ? Wykorzystaj pisaki 3D dostępne w kilku kolorach. Posługujesz się nimi jak zwykłym długopisem, jednak ślad jest wypukły i błyszczący. Daje to elegancję niemożliwą do uzyskania zwykłymi pisakami. Tusz znajdujący się w pisakach 3D wysycha w ciągu 60 sekund.
Korzystanie z tej witryny oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies. Więcej informacji możesz znaleźć w naszej Polityce Cookies.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu