Strona główna » LALKARSTWO » Druciki kreatywne / Pompony

Druciki kreatywne / Pompony

Kreatywne druciki

puchate, łatwe w kształtowaniu form to niezwykle twórczy materiał w rękach dzieci. Wystarczy dodać jeszcze pompony dekoracyjne oraz oczy samoprzylepne i zaczynają powstawać zwierzaki lub bajkowe stworki. Zabawa kreatywnymi drucikami jest doskonałym ćwiczeniem małej motoryki. Nadając im kształt dzieci ćwiczą sprawność rąk i rozwijają swoją manualność. Oprócz palców pracuje również głowa wymyślając coraz to nowe formy, które powstaną z wielobarwnych drucików kreatywnych. Niedrogie, bezpieczne, łatwe w użyciu, bardzo lubiane przez najmłodszych no i oczywiście przez rodziców, którzy podczas radosnej twórczości pociech, będą mieli choć chwilkę oddechu.

Dodatkowe opcje przeglądania
Zakres cen od do
Producent
Tylko promocje

Gdzie kupić druciki kreatywne

podpowiadamy, że w sklepie plastycznym Kreatywny Świat. Dostępne są w pojedynczych kolorach oraz wielu tonacjach kolorystycznych, a także w zestawach DIY zawierających dopasowane kolorystycznie i wielkościowo pompony oraz oczy do zabawek. Stworzyć z nich można dziesięć różnych maskotek m.in pająka, strusia, kotka lub kosmicznego potworka. Wystarczy tylko uwolnić fantazję … Jeśli zamocujemy do naszego dzieła łańcuszek z kółeczkiem to powstanie unikalny breloczek.
 

Druciki kreatywne pomysły

podsuwają same. Nie wymagają specjalnych narzędzi ani zdolności plastycznych. Wystarczy owinąć drucik kreatywny na długopisie, żeby uformować tułów zwierzaka. Z drugiego kawałka drucika tworzymy łapki, a z następnego główkę z uszami. Teraz pora przykleić ruchome oczy i maskotka gotowa. Zobaczcie na filmiku jakie to proste, dodaliśmy go do poszczególnych drucików kreatywnych.
Korzystanie z tej witryny oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies. Więcej informacji możesz znaleźć w naszej Polityce Cookies.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu