Strona główna » LALKARSTWO » Dłonie i stopy do lalek
Dla jednostek budżetowych oraz samorządowych oferujemy możliwość zakupu z odroczonym terminem płatności FV do 30. dni.

 

Dłonie i stopy do lalek

Dodatkowe opcje przeglądania
Zakres cen od do
Producent
Tylko promocje

Dłonie i stopy do lalek - Kreatywny Świat


Witamy w naszej kategorii Dłonie i stopy do lalek ! Tutaj znajdziesz szeroki wybór różnych dłoni i stóp, które urozmaicą wygląd Twoich lalek. Oferujemy dłonie do lalek, dłonie do pacynek oraz stopy do lalek, w różnych rozmiarach i wielkościach, abyś mógł idealnie dopasować je do swojej lalki.
Nasze dłonie i stopy są łatwe w zamocowaniu, dzięki czemu możesz w prosty sposób nadać swojej lalce nowy wygląd. Wykonane z twardego drewna, zapewniają trwałość i długotrwałe użytkowanie. Dłonie i stopy do lalek dostępne w naszym sklepie są europejskiego pochodzenia, co gwarantuje wysoką jakość wykonania. Wykonane własnoręcznie lalki wyposażone w drewniane dłonie i stopy posłużą jako aktorzy w domowym teatrzyku lalek lub ubrane w stroje regionalne będą nietuzinkową ozdobą domu. Postaraj się tworzyć lalki wspólnie z dzieckiem, które będzie miało okazję rozwijać swoją kreatywność poprzez zabawę.  Dłonie i stopy sprzedawane w kompletach lub pojedynczo dostępne są w kilku rozmiarach, do wykorzystania w lalkach różnej wielkości.
Korzystanie z tej witryny oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies. Więcej informacji możesz znaleźć w naszej Polityce Cookies.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu