Dla jednostek budżetowych oraz samorządowych oferujemy możliwość zakupu z odroczonym terminem płatności FV do 14. dni.
 

 

Taśmy Washi

Washi tape

wykonane z półprzezroczystego papieru ryżowego pokryte klejem o niezwykłych właściwościach. Delikatnie przylegający, ale trwale klejący do praktycznie wszystkich powierzchni pozwala na wielokrotne nakładanie i odrywanie tego samego kawałka taśmy. Cecha szczególnie przydatna, jeśli taśmy dekoracyjne samoprzylepne używają dzieci, którym nie zawsze za pierwszym razem uda się położyć ja we właściwym miejscu. Taśmami Washi tape możemy udekorować przedmioty codziennego użytku, mając pewność, że będą dobrze przylegały do ich powierzchni. Mogą to być nawet zwykłe słomki do napojów, klamerki, doniczki i in. W technice scrapbookingu taśmy Washi tape wykorzystamy do ozdabiania planerów, organizerów, kalendarzy lub albumów rodzinnych.

Dodatkowe opcje przeglądania
Zakres cen od do
Producent
Tylko promocje

Taśmy dekoracyjne  

jakimi niewątpliwie są Washi tape pozwalają w prosty sposób stworzyć nietuzinkową kartkę urodzinową sprawiającą jubilatowi ogromną radość. Na taśmach Washi nadrukowane są motywy na każdą okazję, dając tym samym nieograniczone możliwości twórcze. Jeśli mamy do zawieszenia plakat, zdjęcie lub obrazek na ścianie, a nie chcemy wiercić otworów wykorzystajmy do tego celu taśmy Washi. Za jakiś czas będzie można je zdjąć bez oderwania fragmentów farby ze ściany. Taśmy dekoracyjne z naszej oferty są dostępne w ponad standardowej długości, bo aż 15 metrów, inne sklepy oferują odcinki 10-metrowe w zbliżonej cenie. Pozwala to na zrealizowanie większej ilości projektów przy użyciu jednej rolki. Do wyboru mamy dwie szerokości taśm dekoracyjnych 15 i 30 mm.


Taśma Washi tape

jest prosta w użyciu, niezwykle dekoracyjna i błyskawicznie potrafi odmienić wszystko, o czym tylko pomyślisz. Możesz spersonalizować przedmioty, które codziennie używasz np. klawiaturę lub kabelki do komputera. Zwykłe świeczki t-light owinięte taśmą Washi tape zmienią swój wygląd nie do poznania i już nawet nie będą wymagały świecznika. Nie masz pomysłu na dekorację pudełka lub torebki na prezent ? Nic prostszego wykorzystaj taśmę Washi w kolorze złota nadając nobliwy wygląd opakowaniu. Drobne, ale zauważalne zmiany w wyglądzie mebli zapewni również odpowiednio dobrana Washi tape, umieszczona na krawędziach półek. Używając masking tape możesz eksperymentować do woli z jej położeniem, zdejmując i nakładając ponownie bez obawy o lepkie pozostałości, jakie mogą zostawić tradycyjne taśmy dekoracyjne. Taśma Washi tape zapewnia wyjątkowo kreatywną zabawę, a jedynym ograniczeniem jej użycia może być Twoja fantazja.

Korzystanie z tej witryny oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies. Więcej informacji możesz znaleźć w naszej Polityce Cookies.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu