Strona główna » FLORYSTYKA » Słomki ze słomy
Dla jednostek budżetowych oraz samorządowych oferujemy możliwość zakupu z odroczonym terminem płatności FV do 30. dni.

 

Słomki ze słomy

Słomki

Słomki z pszenicy o prostym kształcie długości 22 i 40 cm, bez kolanek są niezwykle twórczym materiałem do rękodzieła artystycznego. Wykorzystamy je zarówno do tworzenia ozdób przestrzennych, jedynie przycinając na żądany wymiar oraz przewlekając nici, jak również rozcinając źdźbła i po rozprasowaniu układając wstęgi w określonym wzór. Ze słomek szczególnie tych dłuższych, bardzo łatwo stworzymy postacie aniołków do zawieszenia w domu lub w ogrodzie.

Dodatkowe opcje przeglądania
Zakres cen od do
Producent
Tylko promocje

Słomki ekologiczne, słomki DIY 

Czyli wysuszone źdźbła pszenicy mają wiele zastosowań dekoracyjnych. Za pomocą przyrządu do ozdób słomkowych rozetniemy je na paseczki, z których w bardzo prosty sposób ułożymy efektowne gwiazdki. Posłużą jako dekoracja choinki lub stroiku w okresie świąt Bożego Narodzenia. Sprawne ręce gospodyń wiejskich potrafią robić niezwykłe dekoracje dożynkowe ze słomy oraz różnej wielkości tradycyjne pająki zawieszane pod sufitem. Słomki ekologiczne to również wdzięczny materiał do dziecięcej twórczości. Bezpieczny, łatwy w formowaniu, rozwijający kreatywność. Wykonane własnoręcznie aniołki ze słomy ozdobią pokoik dziecięcy lub zostaną wręczone jako nietuzinkowy prezent. Słomki ekologiczne w 100% ulegają biodegradacji. W przeciwieństwie do plastiku nie zaśmiecą  Ziemi ani oceanów. Naturalne mogą być wykorzystane również jako eko słomki do napojów.
Korzystanie z tej witryny oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies. Więcej informacji możesz znaleźć w naszej Polityce Cookies.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu