Strona główna » SZABLONY » Szablony malarskie
Dla jednostek budżetowych oraz samorządowych oferujemy możliwość zakupu z odroczonym terminem płatności FV do 14. dni.
 

 

Szablony malarskie

Szablony malarskie wielokrotnego użytku


Szablony malarskie wykonane z dobrej jakościowo, giętkiej folii mogą być używane wielokrotnie. Elastyczność pozwala na wykorzystanie zarówno na powierzchniach płaskich jak i wyoblonych. Mnogość motywów na każdą okazję czyni je niezwykle kreatywnymi. Wykorzystywane są do stylizacji ścian, mebli, odzieży oraz wielu innych projektów. Szablony malarskie wielokrotnego użytku mimo niewygórowanej ceny zapewniają tysiące możliwości aranżacyjnych. Pozwalają odkryć przyjemność tworzenia, również osobom niemającym zdolności plastycznych. Prostota używania szablonów malarskich powoduje, że bez trudu mogą się nimi posługiwać nawet dzieci. Dzięki szablonom malarskim możemy tworzyć nie tylko płaskie wzory na wielu powierzchniach, ale również motywy 3D wykorzystując zamiast farby akrylowej różnego rodzaju pasty strukturalne.

Dodatkowe opcje przeglądania
Zakres cen od do
Producent
Tylko promocje

Nowoczesne szablony malarskie


Szablony do malowania to plastikowe arkusze różnej wielkości z wyciętymi motywami do mocowania za pomocą kleju tymczasowego
Korzystanie z tej witryny oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies. Więcej informacji możesz znaleźć w naszej Polityce Cookies.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu