Strona główna » SZABLONY » Szablony malarskie

Szablony malarskie

Szablony malarskie

wykonane z dobrej jakościowo, giętkiej folii mogą być używane wielokrotnie. Elastyczność pozwala na wykorzystanie zarówno na powierzchniach płaskich jak i wyoblonych. Mnogość motywów na każdą okazję czyni je niezwykle kreatywnymi. Wykorzystywane są do stylizacji ścian, mebli, odzieży oraz wielu innych projektów. Szablony malarskie mimo niewygórowanej ceny zapewniają tysiące możliwości aranżacyjnych. Pozwalają odkryć przyjemność tworzenia, również osobom niemającym zdolności plastycznych. Prostota ich używania powoduje, że bez trudu mogą się nimi posługiwać nawet dzieci. Dzięki szablonom malarskim możemy tworzyć nie tylko płaskie wzory na wielu powierzchniach, ale również motywy 3D wykorzystując zamiast farby akrylowej różnego rodzaju pasty strukturalne.

Dodatkowe opcje przeglądania
Zakres cen od do
Producent
Tylko promocje

Szablony malarski

to plastikowe arkusze różnej wielkości z wyciętymi motywami do mocowania za pomocą kleju tymczasowego lub taśmy malarskiej. Dostępne są również samoprzylepne z dobrej jakości warstwą klejącą. Szablony malarski użyć możemy do dekorowania praktycznie każdej powierzchni. Sprawdzą się na ścianach oraz mniejszych powierzchniach jak przedmioty do decoupage lub albumy do scrapbookingu. Narzędzia, którymi będziemy wypełniali szablony to pędzle szablonowe, gąbki malarskie, lub pędzle gąbkowe odpowiednio dobranej szerokości. Podczas malowania na pędzel nabieramy niewielką ilość farby, tak żeby jej nadmiar nie dostał się pod szablon. Złota zasada mówi, że lepiej nałożyć kilka cienkich warstw niż jedną grubą. Duże motywy, możemy dodatkowo cieniować, tworząc wyraźne kontury rozmywające się w miarę zbliżania się do środka wzoru. Szablony malarski produkcji DecoArt-a posiadają znaczniki w kształcie krzyżyków ułatwiające powtarzanie motywu w tej samej odległości od poprzedniego. Tworzy to przyjemny dla oka rytm.
Korzystanie z tej witryny oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies. Więcej informacji możesz znaleźć w naszej Polityce Cookies.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu