Strona główna » MY STYLE » Szablony dekoracyjne, My Style
Dla jednostek budżetowych oraz samorządowych oferujemy możliwość zakupu z odroczonym terminem płatności FV do 14. dni.
 

 

Szablony dekoracyjne, My Style

Szablony do dekoracji

Niekonwencjonalne szablony z mikrosiateczką, które w połączeniu z farbami lub klejem MyStyle pozwalają uzyskać jakość profesjonalnego sitodruku. Można je wypełniać również farbami Chalky Finish oraz innym akrylowymi odpowiedniej konsystencji. Lekko klejąca spodnia strona dobrze przylega do dekorowanej powierzchni nie pozwalając, aby farba lub klej dostały się pod szablon. Dostępne z wieloma motywami w rozmiarach A5, A4 i A3. Szablony do dekoracji można użyć na każdej czystej, niezatłuszczonej powierzchni.

Dodatkowe opcje przeglądania
Zakres cen od do
Producent
Tylko promocje

Wzory do malowania

zawierające motywy do wykorzystania na wiele okazji są banalnie proste w użyciu. Pierwotnym zastosowaniem było ozdabianie odzieży, poduszek dekoracyjnych, zasłon, bieżników i innych elastycznych, głównie tekstylnych powierzchni. Jednak walory dekoracyjne wzorów do malowania możemy wykorzystać, odbijając je na przedmiotach z drewna, papier mache, metalu, szkle i wielu innych. W zasadzie motyw można przenieść na każdą czystą i niezatłuszczoną powierzchnię. Do pracy ze wzorami do malowania nadają się farby akrylowe odpowiedniej konsystencji. Tekstylia ozdobimy dostępnymi w naszym sklepie farbami do tkanin amerykańskiego DecoArt-a. Niezależnie czy to będą do utrwalenia przez zaprasowanie, czy wymagające jedynie dokładnego wysuszenia. Na twardych powierzchniach sprawdzą się dobre farby akrylowe lub farby kredowe które mamy w bogatej gamie kolorystycznej. Wzory do malowania możemy odbijać jeden raz lub nakładać wielokrotnie tworząc artystyczny efekt, jaki kiedyś rozpropagował Andy Warhol. W zależności od efektu, jaki chcemy uzyskać, użyjemy barw kontrastujących lub o zbliżonej tonacji. Po skończonej pracy musimy jednak pamiętać o dokładnym oczyszczeniu z resztek farby naszych szablonów dekoracyjnych. Zaschnięta farba spowoduje zapchanie siateczki i wzór do malowania będzie bezużyteczny.

 

Korzystanie z tej witryny oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies. Więcej informacji możesz znaleźć w naszej Polityce Cookies.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu