Strona główna » QUILLING » Paski do quillingu

Paski do quillingu

Quilling paski


Quilling paski o standardowych szerokościach od 0,3 do 0,9 cm to najważniejszy „surowiec” w technice quillingu. Powstają z nich kształty bazowe jak luźne kółko lub spirala, łezka, listek, kwadrat lub prostokąt, które łączymy w zależności od projektu, tworząc nasze kompozycje. Quilling paski możemy rolować (zwijać), skręcać oraz formować w dowolny sposób. W zależności od szerokości doskonale nadają się na wszelkiego rodzaju kartki okolicznościowe, opakowania prezentów, ozdoby świąteczne, a nawet biżuterię. Nasze dzieła będą eleganckie lekkie i niepowtarzalne. Paski do quillingu dostępne są w różnej gramaturze i długości jako jednokolorowe lub w zestawach odcieni pasujących do siebie

Dodatkowe opcje przeglądania
Zakres cen od do
Producent
Tylko promocje

Papier do quillingu


Najlepiej znany jest pod postacią równo uciętych, długich pasków papieru różnej szerokości.
Używając narzędzi do quillingu, formujemy podstawowe kształty będące kreatywnym materiałem wyjściowym do dalszej twórczości. Z połączenia kół, kwadratów, trójkątów, kropli oraz innych figur wykreujemy wiele niezwykłych projektów na praktycznie każdą okazję. Ażurowe prace powstałe z pasków papieru do quillingu zawsze będą zadziwiały elegancją i lekkością. Szablony do quillingu umożliwią odpowiednie ukształtowanie papieru do quillingu i nadanie wymiaru 3D naszym pracom. Wykonamy w ten sposób postacie, ptaki lub owady.
Korzystanie z tej witryny oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies. Więcej informacji możesz znaleźć w naszej Polityce Cookies.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu