Strona główna » NARZĘDZIA / URZĄDZENIA » Organizery plastikowe pudełka
Dla jednostek budżetowych oraz samorządowych oferujemy możliwość zakupu z odroczonym terminem płatności FV do 14. dni.
 

 

Organizery plastikowe pudełka

Plastikowe organizery

Plastik jest niezwykle trwałym i kreatywnym materiałem. Wykonane z niego organizery mogą mieć różne kształty i wielkość. Plastikowe organizery z powodzeniem pozwolą zachować porządek w miejscu naszej twórczości. Oszczędzą też sporo czasu, który musielibyśmy poświecić na wyszukanie potrzebnych komponentów. Odpowiednio posortowane w plastikowych organizerach drobiazgi pozwolą całkowicie skupić się na twórczości i zawsze będą pod ręką. Organizery plastikowe z reguły mają po kilka lub kilkanaście przegródek zamykanych indywidualnie. Pozwala to na bezproblemowe i szybkie otwarcie właśnie tej, w której znajdują się szklane koraliki, cekiny lub potrzebne w danej chwili ćwieki dekoracyjne.

Dodatkowe opcje przeglądania
Zakres cen od do
Producent
Tylko promocje

Organizery przezroczyste

Pudełka organizery umożliwiają utrzymanie porządku w miejscu pracy. Z reguły zawierają wiele przegródek, w których można przechowywać w sposób zorganizowany różne materiały niezbędne do twórczości. Organizery przezroczyste mają dodatkową zaletę, a mianowicie przezroczyste ścianki umożliwiają wyszukanie przedmiotu bez konieczności otwierania pojemnika. Skalowane, za pomocą wyjmowanych ścianek, wielkości przegródek umożliwiają przechowywanie przedmiotów większych, jak i bardzo małych. Trwałość organizerów przezroczystych zależy głównie od użytego surowca do ich produkcji oraz jakości wykonania. Oferowane przez sklep Kreatywny Świat są dedykowanie na rynek niemiecki przez firmę Rayher i dlatego spełniają wysokie normy tego kraju.  
Korzystanie z tej witryny oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies. Więcej informacji możesz znaleźć w naszej Polityce Cookies.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu