Strona główna » PASMANTERIA » Obręcze do łapaczy snów
Dla jednostek budżetowych oraz samorządowych oferujemy możliwość zakupu z odroczonym terminem płatności FV do 14. dni.
 

 

Obręcze do łapaczy snów

Kółka do łapaczy snów

Z naszej oferty to produkty europejskie wykonane z dobrej jakości stali, malowane proszkowo. Dostępne w wielu średnicach i kolorach. Stanowią doskonałą bazę do modnych obecnie łapaczy snów. Kółka do łapaczy snów  wykorzystać można również do obrabiania szydełkiem i tworzenia makram. Dekoracje ślubne wykonane z kompozycji kwiatowych na bazie metalowych obręczy będą niepowtarzalne i oczarują gości. Kółka do łapaczy snów  o karbowanej powierzchni sprawdzą się podczas tworzenia wieńców i dekoracji na różne okazje. Dzięki pofałdowaniom na obwodzie łatwiej jest zamocować poszczególne elementy aranżacji.

 

Dodatkowe opcje przeglądania
Zakres cen od do
Producent
Tylko promocje

Makrama łapacz snów krok po kroku

został opisany w naszych ulotkach dołączanych do wysyłanego towaru. Kolorowe instrukcje są źródłem inspiracji oraz zachęcają do twórczości. Zawierają opis przygotowania obręczy, sposób wykonania siatki oraz dekorowanie piórkami i koralikami. Bazy makram i łapaczy snów to obręcze metalowe lub obręcze drewniane oferowane przez nasz esklep. W działach pasmanteria i biżuteria znajdziecie pozostałe akcesoria jak piórka dekoracyjne, koraliki szklane, wstążki ozdobne, koraliki drewniane, rzemyki oraz łączący wszystkie detale super glue. Makramy łapacze snów z ulotek są zróżnicowane w formie, kolorystyce jak i stopniach trudności, co sprawia, że każdy znajdzie coś dla siebie. Jeśli nie masz czasu na skompletowanie wszystkich niezbędnych elementów, kup zestaw DIY i próbuj swoich sił z załączoną instrukcją krok po kroku. Na pewno się uda.

 

Z czego zrobić obręcz do łapacza snów

Najprościej obręcz do łapacza snów można zrobić z wikliny lub witki leszczynowej zamykając obwód cienkim sznurkiem. Aluminiowy wieszak z pralni również pozwoli się wygiąć np. na garnku, jednak z trwałym połączeniem dwóch końców będzie problem. To są najtańsze rozwiązania, nie wymagające wkładu finansowego. Niewiele wydając kupimy kawałek cienkiego pręta metalowego, ale problematyczne może się okazać połączenie końców i pomalowanie.
Zdecydowanie najlepiej jest jednak kupić gotową obręcz metalową. Drut ma proporcjonalnie dobraną grubość do średnicy obręczy. Końce są dobrze połączone spawem, zapewniając sztywność, a proszkowa metoda malowania zapewnia efektowny wygląd oraz skuteczną ochronę przed korozją. Jeśli do naszego projektu nie pasuje metal, wówczas pozostaje ekologiczna obręcz drewniana, którą oferuje sklep online Kreatywny Świat. Mając gotową obręcz metalową przystępujemy do tworzenia łapacza snów lub makramy w formie łapacza. Porady, krok po kroku, jak zamysł zrealizować znajdują się w naszych ulotkach lub są dostępne na YouTube.
 

Łapacz snów makrama   

wykonamy używając tylko obręcz drewnianą lub metalową oraz sznurek do makramy. Nie umieścimy w nim typowych dla indiańskiej tradycji koralików i piórek. Standardowe łapacze składają się z kilku różnej wielkości kół, natomiast łapacze snów makramy tworzymy bazując z reguły na 1 obręczy. Najważniejszym elementem, bez którego nie stworzymy makramy jest sznurek. Od niego będzie zależał wybór węzłów, a tym samym wygląd naszego projektu. Oferujemy zarówno sznurki bawełniane jak i z domieszką poliestru, o grubościach od 2 do 4 mm w wielu kolorach, w tym podstawowych jak biały i ecru. W zależności od grubości sznurka dobierzemy odpowiedniej średnicy obręcz drewnianą. Do dyspozycji mamy całkiem spory wybór kół od 10 do 60 cm. Przed rozpoczęciem tworzenia łapacza snów makramy musimy opanować podstawowe wiązania makramowe, jak węzły mocujące, węzły płaskie i węzły żebrowe. Nie są zbyt skomplikowane, a w Internecie znajduje się mnóstwo porad i tutoriali związanych z makramami.
Wykonywanym własnoręcznie łapaczem snów makramą, o niepowtarzalnym wyglądzie, sprawimy sobie wielką przyjemności i upiększymy każde wnętrze.

 
Korzystanie z tej witryny oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies. Więcej informacji możesz znaleźć w naszej Polityce Cookies.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu