Strona główna » FILCOWANIE » Filcowanie na mokro

Filcowanie na mokro

Filcowanie na mokro  


To bardzo prosta metoda, dzięki której powstanie wiele unikalnych rzeczy nie tylko dekoracyjnych, ale również użytecznych. Naukę filcowania na mokro rozpoczniemy od przedmiotów płaskich jak serweta na stół lub kwiatki. Następnie pojawią się niewielkie formy 3D np. efektowne etui na okulary. W miarę nabywania wprawy w filcowaniu na mokro zaczniemy tworzyć eleganckie kapelusze, torebki wieczorowe lub aplikacje i dodatki do odzieży. Filcowanie na mokro nie wymaga wielu drogich akcesoriów ani specjalnych uzdolnień artystycznych. Wystarczy wełna do filcowania, mydło oliwkowe lub płyn do filcowania oraz para rąk.


Dodatkowe opcje przeglądania
Zakres cen od do
Producent
Tylko promocje

Filcowanie wełny na mokro   


Fascynująco jest tworzyć w mokrym i ciepłym środowisku. Przyjemne miętolenie materiału twórczego oraz sam proces przemiany czesanki z szybko widocznymi efektami, to źródło naszej satysfakcji.
Filcowanie wełny na mokro inaczej zwane spilśnianiem, to tradycyjna metoda uzyskiwania materiału będący wynikiem trwałego  połączenia jej włókien. W ten sposób powstaną rzeczy nie tylko atrakcyjne wizualnie, ale również użyteczne. Kulki do biżuterii, płaskie makatki, a następnie efektowne torebki wieczorowe lub ochraniacze na okulary. Wszystko stworzymy bezstresowo i  w krótkim czasie. Wartością dodaną naszej twórczości będą wypielęgnowane dłonie. Do tego przyczyni się pantenol zawarty w płynie do filcowania Mega Filtzer.
Korzystanie z tej witryny oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies. Więcej informacji możesz znaleźć w naszej Polityce Cookies.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu